Про кафедру
Кафедра германських і романських мов
Кафедра германських і романських мов педагогічного факультету романо-германської та української філології Київського національного лінгвістичного університету була створена 01.07. 2022 року. Кафедру очолює кандидат педагогічних наук, доцент Тронь Тетяна Володимирівна. Кафедра має потужний кадровий потенціал і вагомі досягнення у педагогічній діяльності. Штат кафедри має такий склад:
Всього: 26 (з них штатних працівників – 24, сумісників – 2),
докт. наук – 3 (з них штатних – 2, сумісників – 1),канд. наук. – 16 (з них штатних – 15, сумісників – 1).
Кафедра має суттєвий доробок, який розвивається за такими напрямами: навчально-методична робота, наукова робота та виховна робота.
014.01Українська мова і література,
014.021 Англійська мова і література, 014.022 Німецька мова і література,
014.023 Французька мова і література, 014024 Іспанська мова і література.
Науково-педагогічні працівники кафедри забезпечують викладання навчальних дисциплін за такими освітньо-професійними програми:
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:
Українська мова і література, англійська мова, зарубіжна література
Другий (магістерський) рівень вищої освіти:
Українська мова і література, англійська мова, редагування освітніх видань
Навчально-методична робота
Навчально-методична робота науково-педагогічних працівників кафедри германських і романських мов полягає у формуванні змісту освітніх програм, навчальних планів, організації навчального процесу в межах галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта.
Наукова робота
Наукова робота є невід’ємною складовою освітньої діяльності кафедри і виконується викладачами за кількома взаємопов’язаними напрямками:
– кафедральна науково-дослідна робота у рамках теми «Лінгво-методичні засади навчання англійської мови та культури у мовному ЗВО». Виконавець: к.філол.н., доц. Сташко Г. І., 0121U113330, 12.2022.
– підготовка наукових публікацій (статей у фахових наукових виданнях України, наукових статей у зарубіжних виданнях, публікації у виданнях, які входять до наукометричних баз Scopus і Web of Science, тез наукових доповідей на наукових заходах в Україні та зарубіжжі);
– наукова діяльність комунікативного характеру – діяльність для висвітлення наукових досягнень науково-педагогічних працівників на національному та міжнародному рівнях (наукові конференції, семінари тощо).
Виховна робота
…………..